Pasirinkite savo kalbą

 

Paramos fondo Litvanus privatumo politika

 

Paramos fondo Litvanus privatumo politika apibrėžia bendrovės įsipareigojimą ir atsakomybę, siekiant apsaugoti ir gerbti asmens privatumą. Tvarkydami duomenų subjektų asmens duomenis Paramos fondas Litvanus laikosi Europos Sąjungos teisės aktų reikalavimų, Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo, Lietuvos Respublikos elektroninių ryšių įstatymo ir kitų tiesiogiai taikomų teisės aktų, reglamentuojančių asmens duomenų apsaugą, taip pat kompetentingų institucijų nurodymų.

Jūsų duomenų valdytojas Jūsų asmens duomenų valdytojas yra Paramos fondas Litvanus, T.Kosciuškos g. 17, 01100 Vilnius. juridinio asmens kodas 306129617. Su asmeniu, kuris rūpinasi Jūsų duomenų saugumu, galite susisiekti elektroninio pašto adresu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

Kokius asmens duomenis renkame ir tvarkome

Mes renkame ir tvarkome tik tuos Jūsų asmens duomenis, kurių reikia siekiant tikslų dėl kurių jie tvarkomi, t.y. apsipirkimui mūsų elektroninėje parduotuvėje įforminimui ir tolimesniam tinkamam užsakymo vykdymui. Mūsų parduotuvė veikia ES sukurtos elektroninės parduotuvės TVS "Joomla" pagrindu. "Joomla" renka ir apdoroja parduotuvės lankytojų statistinius duomenis, kurie gali būti mūsų panaudoti elektroninės parduotuvės darbo tobulinimui. Serveris, kuriame talpinama Paramos fondas Litvanus interneto svetainė, taip pat gali įrašyti užklausas, kurias pateikiate serveriui (Jūsų atidaromos interneto svetainės adresas, Jūsų naudojamas įrenginys ir naršyklė, Jūsų IP adresas ir prisijungimo laikas). Šie duomenys yra naudojami techniniais tikslais – užtikrinti, kad svetainė tinkamai ir saugiai veiktų bei išnagrinėti galimus saugumo pažeidimus.

Mes nerenkame, netvarkome ir nesaugome Jūsų mokėjimo kortelių, prisijungimo prie elektrininės bankininkystės ir pan. duomenų.

 

Kas yra slapukai (ang. cookies)

Slapukai yra nedideli tekstiniai failai, kurie atsiunčiami į Jūsų įrenginį, Jums besilankant atitinkamoje interneto svetainėje. Slapukai padeda mums atpažinti Jūsų įrenginį ir padeda mums pagerinti mūsų interneto svetainės funkcionalumą bei palengvinti naudojimąsi elektronine parduotuve. Slapukai paprastai galioja trumpai (vieną dieną, savaitę ar mėnesį), bet kai kuriais atvejais gali galioti ir iki vienerių metų.

Apie tinkalpyje naudojamus "Slapukus"

Informuojame, kad šiame tinklapyje (www.litvanus.eu) naudojami "slapukai" (angl. cookies).

Tinklapyje naudojamų "Slapukų" pagalba neidentifikuojame ir nekaupiame informacijos apie konkrečius asmenis. "Slapukai" yra visiškai anoniminiai.

Priežastys, dėl kurių naudojame slapukus ir kokią informaciją jie teikia:

  • jie prisimena Jūsų pasirinktus nustatymus
  • yra reikalingi renkant statistinę informaciją apie puslapio lankomumą ir leidžia mums tobulinti svetainę.

Kiekvienas Interneto vartotojas pats gali nuspresti ar leisti naudoti "slapukus" interneto naršyklėje parinkdamas tam tikrus Interneto naršyklės nustatymus. Jei norite apriboti "slapukų" naudojimą, tiesiog pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus.

 

Kas turi prieigą prie Jūsų duomenų

Prie Jūsų duomenų prieiga turi atsakingi Paramos fondas Litvanus darbuotojai pasirašytinai supažinditi su mūsų įmonės Asmens duomenų tvarkymo taisyklėmis. Asmens duomenys yra perduodami tik patikimoms trečiosioms šalims, su kuriomis esame sudarę sutartis, ir tik tokia apimtimi, kuri yra būtina paslaugai teikti.  Jūsų Asmens duomenis taip pat galime teikti teisėsaugos institucijoms Lietuvos Respublikos teisės aktų numatyta tvarka bei valstybinės institucijoms ir teismams, kai tokią pareigą numato taikytini teisės aktai.

Prieigą prie statistinių duomenų apie Paramos fondas Litvanus lankytojus turi Paramos fondas Litvanus darbuotojai, atsakingi už šių duomenų analizę, bei ES esanti Paramos fondas Litvanus svetainės talpinimo (angl.hosting) paslaugas teikianti įmonė.

Paramos fondas Litvanus svetainėse yra naudojamas „Google Analytics“ įrankis, kurį suteikia įmonė „Google Inc.“ (JAV). Ši įmonė taip pat turi prieigą prie šiuo įrankiu surinktų statistinių duomenų. „Google Inc.“

 

Kiek laiko yra saugomi asmens duomenys

Jūsų asmens duomenys yra saugomi tiek laiko kiek yra būtina prekių įsigijimo sutarčiai įvykdyti bet ne trumpiau nei tą mus įpareigoja daryti įmonės veiklą reglamentuojantys teisės aktai. Jūsų asmens duomenys, kurie tvarkomi Jums sutikus su tokiu asmens duomenų tvarkymu yra tvarkomi ir saugomi iki Jūsų sutikimo atšaukimo dienos.

 

Kaip galima susipažinti ir/ar keisti savo asmens duomenis

Jūs turite teisę ir galimybę susipažinti su Paramos fondo Litvanus tvarkomais Jūsų asmens duomenimis šiais būdais:

1. Atsiųsdami mums prašymą elektroniniu paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.;

2. Prisijungdami prie savo asmeninės paskyros mūsų internetinėje svetainėje.

Atsisakymas tvarkyti duomenis Jūs turite teisę bet kada atsisakyti, kad mes tvarkytume Jūsų asmens duomenis pateikdami mums savo atsisakymą raštu, elektroniniu paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..